Fundacja Spe Salvi serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu kulturalnym o nazwie „Bezdomnizm” czyli wystawie prac artystycznych osób w kryzysie bezdomności połączone z koncertem zespołu Wyrwani z Niewoli, które odbędzie się w dniu 23.11.2021r. o godzinie 18:30 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym przy ulicy Kościelnej 1a w Białymstoku.
„Bezdomnizm VI : Galeria Emocji”  – to już 6-ta edycja corocznego wydarzania organizowanego przez Fundacje Spe Salvi Archidiecezji Białostockiej w ramach, którego to podopieczni Fundacji Spe Salvi – osoby w kryzysie bezdomności z Miasta Białystok.
Od marca tego roku nasi podopieczni na warsztatach prowadzonych przez Ewelinę Brzozowską tworzyli autorskie prace artystyczne. Podtytuł wydarzenia „Galeria Emocji” skłaniał uczestników do wglądu w głąb siebie i przyjrzenia się emocjom, które im towarzyszą w tak trudnej sytuacji w jakiej się znaleźli – bezdomności.
Wydarzenie kulturalne o nazwie „Bezdomnizm” to okazja do zaprezentowania i wystawienia ich prac szerszemu gronu odbiorców.
Po wystawie uczestnicy wydarzenia są zaproszeni do udziału w koncercie zespołu „Wyrwani z Niewoli”.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.